• Hovedpartnere

    Partnere

Torsdag Tor 5 Oktober Okt
Søndag Søn 8 Oktober Okt
Tirsdag Tir 10 Oktober Okt
Lørdag Lør 14 Oktober Okt
Torsdag Tor 19 Oktober Okt
Lørdag Lør 21 Oktober Okt
Torsdag Tor 26 Oktober Okt
Søndag Søn 29 Oktober Okt
Torsdag Tor 2 November Nov
Lørdag Lør 4 November Nov
Tirsdag Tir 14 November Nov
Lørdag Lør 18 November Nov
Torsdag Tor 23 November Nov
Lørdag Lør 25 November Nov
Torsdag Tor 30 November Nov
Lørdag Lør 2 Desember Des
Torsdag Tor 7 Desember Des
Lørdag Lør 9 Desember Des
Tirsdag Tir 19 Desember Des
Fredag Fre 22 Desember Des
Torsdag Tor 28 Desember Des
Lørdag Lør 30 Desember Des
Torsdag Tor 4 Januar Jan
Lørdag Lør 6 Januar Jan
Torsdag Tor 11 Januar Jan
Lørdag Lør 13 Januar Jan
Torsdag Tor 18 Januar Jan
Lørdag Lør 20 Januar Jan

Sleipner ny Gullpartner i Stjernen

Stjernens nye Gullpartner Sleipner ga lotterigevinst til Stjernen!

Fredagens Stjernengalla på hotel Scandic City ble en hyggelig kveld for 240 festglade mennesker. Det ble også en inntekstbringende aften for klubben. Markedssjef Ørjan Løvdal kunne smile fra øre til øre etter at klubbens nye Gullpartner Sleipner, under gallaen valgte å gi videre hovedgevinsten i Stjernen-lotteriet, en Toyota Aygo, til klubben.

-Stolt av å kunne bidra!
Salgs- og markedsdirektør i Slepiner, Marius Torjusen, sier at Sleipner er stolte av å kunne bidra til Stjernens arbeid. Da vi satt ved bordet under Gallaen og ble utropt som vinner av hovedgevinsten var vi alle skjønt enige om at gevinsten skulle gå tilbake til klubben.

-Stjernen gjør et viktig arbeid for byen! -Skal man skape en attraktiv by er kultur og toppidrett viktige faktorer, avslutter Marius Torjusen.

-Et meget viktig bidrag til klubben, sier markedssjef Ørjan Løvdal som altså i tillegg kan legge til Sleipner som ny Gullpartner i klubben.

På bildet mottar Ørjan Løvdal hovedgevinsten i Stjernen-lotteriet, en Toyota Aygo, av Salgs- og markedsdirektør i Sleipner, Marius Torjusen. Til høyre Toyotas Fredrikstads Stein-Torry Kongsberg.