• Hovedpartnere

    Partnere

Torsdag Tor 10 Mars Mar
Søndag Søn 13 Mars Mar
Tirsdag Tir 15 Mars Mar
Torsdag Tor 17 Mars Mar
Lørdag Lør 19 Mars Mar
Mandag Man 21 Mars Mar
Onsdag Ons 23 Mars Mar
Fredag Fre 25 Mars Mar
Tirsdag Tir 29 Mars Mar
Torsdag Tor 31 Mars Mar
Lørdag Lør 2 April Apr
Mandag Man 4 April Apr
Onsdag Ons 6 April Apr
Fredag Fre 8 April Apr

«Folk i Stjernen» - spalte

I 2020 feirer Stjernen 60 år og klubben ønsker å markere dette gjennom en ny fast spalte «Folk i Stjernen». Gjennom jubileumsåret vil 60 personer som har eller har hatt tilknytning til klubben bli intervjuet og fotografert. Geir Karlsen, mangeårig Stjernen-patriot, tribunesliter og frivillig medarbeider, har påtatt seg oppgaven.

Hva kan du si om denne ideén Geir?
-I et jubileumsår er det fint å kunne synliggjøre klubbens historie, sett gjennom øynene til folk som har vært og er en del av klubben. Det er svært mange mennesker som opp gjennom årene har satt sitt preg på Stjernen og gjort en stor innsats. -Vi kan ikke snakke med alle, men av de 60 personene jeg skal snakke med blir det nok en god blanding av gamle og nye travere, gamle og unge spillere, eller kort sagt «Folk i Stjernen»!

Intervjuene blir publisert på klubbens hjemmesider og på Facebook når vi er inne i jubileumsåret, avslutter Geir.