• Hovedsponsorer

    Partnere

Lørdag Lør 21 Desember Des
Lørdag Lør 28 Desember Des
Mandag Man 30 Desember Des
Lørdag Lør 4 Januar Jan
Torsdag Tor 9 Januar Jan
Søndag Søn 12 Januar Jan
Torsdag Tor 16 Januar Jan
Søndag Søn 19 Januar Jan
Torsdag Tor 23 Januar Jan
Lørdag Lør 25 Januar Jan
Torsdag Tor 30 Januar Jan
Søndag Søn 2 Februar Feb
Torsdag Tor 13 Februar Feb
Søndag Søn 16 Februar Feb
Torsdag Tor 20 Februar Feb
Lørdag Lør 22 Februar Feb
Torsdag Tor 27 Februar Feb
Søndag Søn 1 Mars Mar
Torsdag Tor 5 Mars Mar
Lørdag Lør 7 Mars Mar

«Folk i Stjernen» - spalte

I 2020 feirer Stjernen 60 år og klubben ønsker å markere dette gjennom en ny fast spalte «Folk i Stjernen». Gjennom jubileumsåret vil 60 personer som har eller har hatt tilknytning til klubben bli intervjuet og fotografert. Geir Karlsen, mangeårig Stjernen-patriot, tribunesliter og frivillig medarbeider, har påtatt seg oppgaven.

Hva kan du si om denne ideén Geir?
-I et jubileumsår er det fint å kunne synliggjøre klubbens historie, sett gjennom øynene til folk som har vært og er en del av klubben. Det er svært mange mennesker som opp gjennom årene har satt sitt preg på Stjernen og gjort en stor innsats. -Vi kan ikke snakke med alle, men av de 60 personene jeg skal snakke med blir det nok en god blanding av gamle og nye travere, gamle og unge spillere, eller kort sagt «Folk i Stjernen»!

Intervjuene blir publisert på klubbens hjemmesider og på Facebook når vi er inne i jubileumsåret, avslutter Geir.