• Hovedpartnere

    Partnere

Torsdag Tor 4 November Nov
Lørdag Lør 6 November Nov
Torsdag Tor 18 November Nov
Lørdag Lør 20 November Nov
Torsdag Tor 25 November Nov
Søndag Søn 28 November Nov
Torsdag Tor 2 Desember Des
Lørdag Lør 4 Desember Des
Torsdag Tor 9 Desember Des
Lørdag Lør 11 Desember Des
Tirsdag Tir 28 Desember Des
Torsdag Tor 30 Desember Des
Tirsdag Tir 11 Januar Jan
Lørdag Lør 15 Januar Jan
Lørdag Lør 22 Januar Jan
Torsdag Tor 27 Januar Jan
Lørdag Lør 29 Januar Jan
Tirsdag Tir 1 Februar Feb
Torsdag Tor 3 Februar Feb
Søndag Søn 6 Februar Feb
Tirsdag Tir 8 Februar Feb
Lørdag Lør 19 Februar Feb
Torsdag Tor 24 Februar Feb
Lørdag Lør 26 Februar Feb
Tirsdag Tir 1 Mars Mar
Torsdag Tor 3 Mars Mar
Lørdag Lør 5 Mars Mar
Tirsdag Tir 8 Mars Mar

Brødrene Pedersen hedres

Draktnumrene 18 og 12 er hellige nummer i Stjernen Hockey – et bevis på lang og tro tjeneste på isparketten for plankebyens hockeyklubb henger i taket i Stjernehallen. Lørdag 4.desember får de selskap av nummer 11 og 7 når Terje og Erik Pedersen skal hedres.

Mellom seg har de over 1000 kamper for Stjernens A-lag, 326 mål og 216 målgivende pasninger. De har skrevet seg inn i klubbens historie ved å være delaktig i noen av klubbens aller største høydepunkter – opprykket til 1.divisjon sesongen 1973/74 , norgesmestere i 1981 og ’86, samt seriemestere i sesongen 1986/87.

Begge har også spilt med flagget på brystet, Erik Pedersen ble byens første vinterolympier ved å være en del av landslaget som deltok i vinterlekene i Lake Placid i 1980.

Brødreparet var en fryktet duo som satte dype spor etter seg i historien til Stjernen Hockey, og det er en stor ære å få hedre Erik og Terje Pedersen ved å heise draktnumrene deres i taket i Stjernehallen.